FSK Demolačná Čata - Mladé Svište II

8. dubna 2008 v 15:48 |  Zápasy
Mladé Svište II - FSK Demolačná Čata 8:7 (4:4)
Góly : Šebesta 4, Ďuriš 3 ,Krekáč
Tradíciu zlých začiatkov potvrdili Mladé Svište i v tomto zápase i napriek k tomu ,že sa ujali vedenia 1:0 zásluhou Tomáša Ďuriša. FSK Demolčná Čata potom otočila misky váh na svoju stranu ked sa ujali vedenia 1:3. Polčas však skončil spravodlivou remízou aj vdaka peknému gólu Andreja Krekáča alias víchora ,ktorý vymietol pavučinu vo vinkli hosťujúceho brankára Michala Rezáka,ktorý okrem iného oblieka tiež dres druholigového mužstva Deportivo.Druhý polčas začal gólom na 5:4 v podaní Mladých Svišťov. FSK Demolčná Čata sa však nevzdávala a svojou bojovnosťou si vybojovala náskok 5:7.V drese Mladých Svišťov treba pochváliť aj výkon Tomáša Ďuriša,ktorý svojím hattrickom netradične sekundoval, momentálne kráľovi Mladých Svišťov, Tomášovi Šebestovi. Svište sa vzchopili a výsledkom toho bolo zníženie stavu 6:7. Na konci sa už prejavila väčšia kvalita Mladých Svišťov. Šebesta si sám vybojoval pokutový kop a vyvrátil staré porekadlo o tom, že faulovaný hráč by nemal kopať - 7:7. Približne pol minúty pred koncom duelu Svište zatlačili svojho súpera, výsledkom čoho bolo množstvo nepremenených šancí ,ktoré skákali už temer za bránkovou čiarou. Nakoniec však jeden z hosťujúcich hráčov zahral v pokutovom území rukou a ponúknutú penaltu využil s istotou Tomáš Šebesta. Hostia sa už na vyrovnanie nezmohli. V drese Mladých Svišťov konečne zahral dobrý zápas aj Michal Hamar,ktorý do zápasu vstúpil s veľkým elánom a hoci nedal gól bolo to fajn. V drese hostí zahral najlepšie asi húževnatý Lalák.