Mladé Svište II - Black Panters

6. března 2008 v 13:27 |  Zápasy
Mladé Svište II - Black Panters 10:7 (1:3)
Góly : Kostelanský 4, Šebesta 2, Krekáč 2, Ďuriš
Súboj siedmeho s posledným mal ponúknuť jednoznačnú záležitosť.Namiesto tejto záležitosti to však bola dráma... Prvý gól zápasu strelil Andrej Krekáč - 1:0. Potom dlho nepadali góly až ked dvoma zlepenými gólmi otočili Black Panters misky váh na svoju stranu - 1:2.Do polčasu stihli Black Panters pridať ešte jeden gól a začalo sa rodiť veľké prekvapenie - 1:3. Týmto výsledkom skončil i prvý polčas.V druhom polčase začali Svište viac behať a prihrávať si čoho výslekom bolo zníženie stavu na 2:4 a zároveň stý gól Mladých Svišťov II v tejto sezóne,o ktorý sa postaral po spolupráci s Tomášom Šebestom Patrik Kostelanský. Black Panters však svoj náskok opäť zvýšili na 2:5 a ešte raz dokázali zvyšovať s 5:4 na 6:4 vo svoj prospech ale to už bolo z ich strany všetko. Iniciatívu postupne prebrali Mladé Svište II. Na 6:6 dokzázal vyrovnať Patrik Kostelanský,pre ktorého vybojoval pokutový kop Andrej Krekáč. Andrej potom pridal aj svoj druhý gól v zápase ked ho hosťujúci brankár trfil pri výkope do chrbta a lopta putovala do brány. Dvoma gólmi sa zaskvel aj kanonier Tomáš Šebesta a jeden pridal aj Tomáš Ďuriš.Black Panters dokázali na konci už len korigovať na konečných 10:7.Zápas sa odohrával v duchu fair-play.